30 Ağustos 2013 #1983868

TTNET Yıllar sonra Fatura Gönderdi!

2011 yılının Şubat ayında Türk Telekom veya TTNET tarafından icralık olduğum için borcumun ödenmesini istediler. O yılda adliyede ki bana icra mektubunu yollayan avukat beyle beraber borcumuzu kapattık.


Fakat yıl 2013 ağustos ayındayız ve karşıma 22 lira 47 Kuruşluk gecikme bedeliyle 33 liraya ulaşan bir mektup yolladılar. Muğla müdürülüğüne gidip borcum var mı? diye sorguladım ve hepsinden de hayır hepsini ödemişsiniz cevabını aldım . Şimdi geçen 2 buçuk yıl sonrasında, bana nasıl böyle bir faturalandırma yapılabiliyor? Şikayetimin takip edilip mağduriyetimin giderilmesini bekliyorum! Haklı olmam halinde ödenecek tutarın tarafıma iade edilmesini istiyorum.

Alper 63 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi30 Ağustos 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi30 Ağustos 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön