09 Eylül 2013 #2000445

TTNET Yıllar Sonra Borç Çıkardı!

2010 yılında Türk Telekom merkezine öncesinden faturalarımı ödeyip gittim ve gerekli dilekçeleri verdim. Merkezde iken ekstra bir fatura daha çıkardılar vezneye gidip onuda ödedim. Çalışan görevli birkaç ay daha kontrol etmemi başka borç daha çıkabileceğini söyledi. O borcu da ödedim. 6 ay sonra posta kutusunda bir icra takibi yazısı olduğunu gördüm (2 lira için).Bu borcuda ödedim. Şimdi yıllar sonra tekrar borcum olduğunu bildiren bir mail alıyorum.

Emrah 87 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi16 Eylül 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Emrah12 Eylül 2013

    Bana hiçbir dönüş yapmadılar.

  • Türk Telekom Temsilcisi09 Eylül 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön