11 Mayıs 2013 #1791612

Ttnet Yılan Hikayesine Dönen Vdsl Aboneliği!

13 gün önce özel telekom bayisi aracılığıyla vdsl abonelik başvurusu yaptım aradan geçen 13 gün gelişme olmadığı için iptal ettirmek istedim yaklaşık 300.00 tl ödemem gerektiğini söylediler (kurulum-modem v.s. ücreti) olmayan kurulum, hiç görmediğim modem için ücret ödemek hangi mantığın ürünü dedim efendim sistemde hattınız aktif görünüyor dediler.


Bu hattı kim nereye kurdu modemi kime teslim etmişler belli değil sadece ücret ödemem mukabilinde iptal edebilirlermiş yada hiç göremediğim ama Türk Telekomun sisteminde aktif olan aboneliğe devam etmem gerekiyor bu durumda 2 seçenek sunulmuş oluyor. Türk Telekomun sorumluluk bilincine hayran kaldım.

Fuat 132 Okunma

Cevaplar

 • Fuat28 Mayıs 2013

  bu gün 30. gün hala ne iptal nede aktivasyon eeyyyyyyeeeyyyyyy yetkililer nerde hizmet nerdeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee haysiyetsiz insanlar topluluğu!!!!!!!! ya iptal yada kağıt üstünde yapmış olduğunuz aktivasyon uygulamada hala yok

 • Türk Telekom Temsilcisi16 Mayıs 2013

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Fuat16 Mayıs 2013

  bugün tarih 16 mayıs hala bilgilendirme yok hattımız sistemde aktif olduğu için yeni abonelik yaptıramıyoruz eskisi bu kadar zor iptal edilirken yenisi anında aktifleşiyor madem aktifleşti hizmeti alalım alamıyoruz kapatalım kapatamıyoruz uzayıp gidiyor ödeme 1 gün geçse faiz binerken bu durumda sıkıntı çeken bizlere herhangibir bedel ödenmiyor sadece en kısa zamanda size döneceğiz lütfen bekleyin(en kısa zamandan kasıtları nedir bilinmez)

 • Türk Telekom Temsilcisi11 Mayıs 2013

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön