28 Mart 2014

TTNET Yıl Başında Gelen Fiyat Artışı

Ocak ayında net sınırsız paketine gelen fiyat artışı bana fazla geldi ve TTNET firmasını bırakmayı düşünüyorum. Zaten memnun da değilim internetimde kopmalar oluşuyor. 1 yıl oldu hala çözüm bulunamadı. Aklımda bir kaç firma var internet sağlayıcısı olarak. Sizin de bize göre uygun paketiniz varsa söyleyin. Yoksa en fazla 1 hafta içinde yetkili kişiye gidip aboneliğimi iptal etmek istediğimi bildireceğim.


Fiyat çok ve internet sorunlarım fazla. Ara ara aşırı yavaşlamalar, çoğunlukla kopmalar. Bana da yetti artık 1 yıl oldu. Bu sorunları yaşıyorum. Ekonomik bir aboneliğiniz varsa bildirmenizi bekliyorum. Yoksa 1 haftada sizi bırakıyorum.

Devrim 43 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi31 Mart 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi28 Mart 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön