26 Kasım 2014

TTNET Yetersiz Hizmet, İlgi Yoksunluğu Ve Sorunların Çözülememesi

4 ay önce bağlatmış olduğum Net' den verimli faydalanamıyorum, düzenli olarak 4 aydır 15 dakikada bir net kopuyor, 4 aydır bunu Türk Telekom'a bildiriyorum ve hep aynı işlemler arıza kaydı oluşturuyorlar, geri dönüş olmuyor ve sorunum çözülmüyor.


4 ay içerisinde aynı kullanıcıdan aynı sorun üzerine 10 defa şikayet alıp hala çözüm bulamıyorsanız aylık 65 70 lira alma o zaman, alıyorsun madem gereğin yapacaksın. TTNET bu kadar yetersiz bir firmaydı da benim mi haberim yoktu yıllardır.


Anket aramaların da yapılan geri dönüşün sorunlarımla ilgili yapılmaması da ayrı bir konu. Ben TTNET müşteri hizmetlerinde sorunuma çözüm bulamadım veya sorunumla ilgilenmediler.

Muhammet 417 Okunma

Cevaplar

  • Muhammet27 Kasım 2014

    adamla geri dönüş yapıyorlar burdan fakat yine çözüm yok.. Ayrıca arıyan yetkili personel sokak ağzıyla konuşuyor hala artislik peşinde

  • Türk Telekom Temsilcisi27 Kasım 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi26 Kasım 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön