20 Ekim 2014

TTNET Yetersiz Hizmet

TTNET ile Eylül ayının başından beri durmaksızın problem yaşıyorum. Hiçbir şekilde yardımcı olmuyorlar hiçbir konuda. Bir Telekom'a bir müşteri temsilcisine yönlendiriliyorum. Yaşadığım bütün olumsuzluklar vazgeçmem için işaretti ama maalesef üye oldum!


Şimdi kalkmış İnternet kotanız doldu artık İnternet'inizi ay başına kadar yavaş kullanacaksınız ve yapabileceğimiz hiçbir şey yok diyorsunuz! Halbuki üye olurken defalarca özellikle sormuştum, biz kalabalık bir aileyiz, herkes İnternet kullanıyor, yavaşlamayacak, hızlı olacak, kota aşılmayacak değil mi diye. Ve onaylanmıştı yine defalarca kez. Böyle yetersiz bir hizmeti bu kadar büyük bir şirketten almak utanç verici. En kısa zamanda iptal edeceğim!

Zelal 187 Okunma

Cevaplar

 • Zelal25 Ekim 2014

  otomatik cevaplarla olmuyor bu iş. vasat vasat vasat. en iyisi superonline, başvurumu yaptım, sizden de pazartesi günü kopuyorum çok şükür

 • Zelal25 Ekim 2014

  hiçbir şey yaptığınız yok, şöyle yaptık böyle ettik demeyin lütfen!

 • Zelal21 Ekim 2014

  Beni arayıp olmadık sözler etmeniz, müşteriye asla değer vermemeniz, sizin hatanız size ne söylendiyse de sözleşmeyi okusaydınız demeniz ne kadar çirkin. Her durumda kendini haklı çıkarabilen, bizim sözümüze güvenmeseydiniz açıp okusaydınız diyen bir kurum... İptal bedeli yüksek olacak ama kötü hizmettense ücret ödemeyi tercih ederim. ayriyeten; bana yardımcı olun dememe rağmen mahkemeye başvurabilirsiniz dilerseniz demenizde biz buyuz kabullenin demektir. Asla bir daha hizmetinizi almam, sorana da tavsiye etmem.

 • Türk Telekom Temsilcisi21 Ekim 2014

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Türk Telekom Temsilcisi20 Ekim 2014

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön