29 Mart 2013 #1714609

Ttnet Yetersiz Altyapı ve Yetersiz Personel Problemi!

Evde 2007'den beri Ttnet'in 1Mbit sınırsız adsl hizmetini kullanıyordum.2008'de Ttnet'in tavsiyesi ile hızımı 8mbit'e çıkarmayı kabul ettim.Yalnız,altyapıları yetersiz olduğu için hizmeti aldığım andan itibaren bağlantı 2-3 dakikada bir kopuyordu. Bunun üzerine derhal eski hızıma döndüm.Bu yılın ocak ayında tekrar hız arttırmayı teklif ettiler.


Kendilerine 5 yıl önce yaşadığımız problemi ilettim ve tekrar böyle bir şey yaşanmayacağını söylediler. Bunun üzerine kabul ettim. Yeni tarifeye geçer geçmez 5 yıl önceki sıkıntıyı aynen yaşadım. Bu sefer talep etmeme rağmen 1mbit'lik pakete geçmemi kabul dahi etmediler. İnternet imi kapattım.Ttnet'in yetersiz personeli ve altyapısı yüzünden internetim yok.

Atila 221 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi01 Nisan 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi29 Mart 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön