25 Ağustos 2014

TTNET Yeterli İnceleme Yok ! Haksız Yere Para Almak Var !

TTNET 23.12.2013 tarihinde hat kapatmak için 3-4 kez müşteri hizmetlerini aradım. İşlem için şubeye gitmem gerektiği söylendi ve gittim hat iptali için dilekçe verdim. fatura mesajları gelmemeye başladı. mart ayında toplu fatura bilgi mesajını aldım ve tekrar dilekçe verdim şubeye hattın iptali için hattı TTNET firması kapatmamış ve faturalar birikmiş. şikayet takibi açtım defalarca inceleniyor dendi . bana bu konuda dönüş yapılmadığı gibi adıma Adlı icra takibi başlatıldı denildi.580 TL fatura inceledi sorun yok diye mesaj aldım. TTNET bu konuda mağdur ediyor 580 lira avukat tan sonra 760 lira olmuş TTNET inceleme takibinde yetersiz.

Kübra 145 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi30 Ağustos 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi26 Ağustos 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön