20 Nisan 2013 #1754143

Ttnet Yeter Artık Şu Hız Sorunu Çözün!

Yeter artık şu hız sorununa bir çözüm getiremedi koca şirket ilk işim pazartesi günü gidip tüketici mahkemesine sözleşmemin iptalini isteyeceğim ne yapayım ben bana gelen 0. 70 Mpbs hızı o hızı cep telefonumun internetinde kullanıyorum Yeter artık yapsanız bile iptal ettireceğim buraya kadar 30dk müşteri hizmetlerini arıyorum müzik başka birşey çıkmıyor bir müşteriyi bu kadar telefonda bekletmenizin hakkı yok.

Tuncay 18 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi23 Nisan 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi20 Nisan 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön