11 Nisan 2013 #1736293

Ttnet Yeter Artık Düzeltin Şu Alt Yapınızı!

Yeter artık şirket sahibiyim ve 6 ay önce iş yerimi şu anda bulunduğum adrese taşıdım yerim avcılar parsellerde iş yerine yerleştikten sonra bu bölgenin 30 yıllık bir alt yapı sistemi olduğunu öğrendim ve bağlantı hızım 2.5 Mbps nin üstüne çıkmıyor. Ben çoğu zaman internet üzerinden müşterilerime destek veren bir bilgisayar firmasıyım ne zamanki hız düşüklüğü için arıza kaydı bıraksam bağlantımı dahada düşürüyorlar ve hattınız 1 Mbps destekliyor deyip çıkıyorlar işin içinden.


Bıktım artık bu Ttnet'ten reklamlara harcayacağınız parayı alt yapınıza harcayın gelin düzeltin şu alt yapınızı hergün problem yaşamaktan bıktım usandım biri kurtarsın bizi bu ttnetten yeter!

Fatih 43 Okunma

Cevaplar

 • Fatih19 Mayıs 2014

  Her zamanki TTNeT reklamlarda köyleri gösteriyor fiber internet taşıdık diye istanbulun göbeğinde Avcılarda alt yapı yok :) artık gülüp geçiyorum.

 • Türk Telekom Temsilcisi13 Nisan 2013

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Fatih12 Nisan 2013

  biliyorum ben o kontrollerinizi sözde hattımı düzeltiyorsunuz bakıyorum bağlantım 1 Mbps ye düşürülmüş arıyorum neden bu şekilde oldu diyorum bana verilcen cevap santrale mesafeniz uzak o yüzden ama nendense alt yapınızın çooooookkk eski bir alt yapı olduğunuzu söylemiyorsunuz daha önceki iş yeri adresim başakşehirdeydi ve santral bizden bir hayli uzaktaydı ama 16 Mbps bağlantı hızımı 17,5 Mbps çekebiliyordum reklamlara ayıracağınız bütçenizi alt yapınıza ayırında bitsin bu çile bulunduğum bölgede herkez aynı durumdan muzdarip bir alt yapı çalışması bile yapılmamış yıllardır.

 • Türk Telekom Temsilcisi11 Nisan 2013

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön