15 Eylül 2015

TTNET Yeter Artık

İnternet ve sabit telefon aboneliklerimin iptali ile ilgili 06.09.2015 tarihinde bayi üzerinden başvurdum, ayrıca 08.09.2015 tarihinde müşteri hizmetleriniz ile yaptığım görüşme akabinde iptal için ayrıca faks çektim.


Ancak E-Devlet 'ten baktığımda halen aboneliğin aktif olduğu görülmekte. Konu ile ilgili web üzerinden Tüketici şikayetlerine başvurumun cevabında "Hattınız ile ilgili yapılan kontrollerde 12.09.2015 tarihinde hat iptal başvurusunda bulunmuş olduğunuz görünmekte olup, hat iptali ile ilgili Yazılı iptal başvurusu sisteme girildikten sonra hattın kesin iptali 7 gün içerisinde gerçekleşmektedir" 12 Eylül de başvurmuşum gibi güncelleme yapıyorlar, sonrasında aktif hale getiriyorlar.

İlker 48 Okunma

Cevaplar

  • İlker16 Eylül 2015

    Tarafıma SMS ile bilgilendirme yapılmamıştır. Ayrıca Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumuna da şikayet ettim. Bu iş uzadıkça... .

  • Türk Telekom Temsilcisi16 Eylül 2015

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan irtibat GSM numarasına SMS ile bilgilendirme yapılmıştır.   TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi15 Eylül 2015

    Değerli Müşterimiz, İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön