27 Mayıs 2015

TTNET Yeni Taşındığım Apartmana Altyapı Çaresizliği!

10 Mayıs 2015 tarihinde yeni taşındığım apartmana TTNET abonelik naklimin yapılması için aynı gün başvurduğumda, gelen TTNET servis ekibi tarafından binada Türk Telekom altyapısının olmadığı söylendi. Sinop Telekom Müdürlüğünü aradığımda bu problem doğrulandı ve uzun süre bu altyapının sağlanamayabileceği tarafıma iletildi. Sinop ilçe köylerinde bile internet hizmeti varken, 20 - 30 metre mesafedeki evlerde TTNET internet hizmeti mevcutken bu çağda bu yetersizliği anlayabilmiş değilim. Türk Telekom Genel Müdürlüğüne de bir yazı yazdım durumla ilgili.

Serdar 162 Okunma

Cevaplar

  • Serdar05 Haziran 2015

    Sinop merkezde yeni taşıdığım eve, 20 metre mesafedeki evde internet telefon varken hatta telefon direği varken benim evime uzun süre internet değil telefon bile çekilmeyecekği Sinop telekom müdürlüğü tarafından söylendi. TTNET ise bana, Telekom'dan altyapı sorununun çözüldüğü mesajı aldıklarını iletti. İletişim şirketlerinin iletişimsizliği?! Sonuç olarak şikayetim çözülemedi

  • Türk Telekom Temsilcisi28 Mayıs 2015

    Müşterimiz ile 28.05.2015 tarihinde görüşme sağlanmış olup konu ile ilgili bilgilendirmeler yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi27 Mayıs 2015

    Değerli Müşterimiz, İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön