19 Kasım 2013

TTNET Yeni Taahhüdü Onayladığım Halde İşleme Konulmamış!

Eylül ayının başında TTNET tarafından aranıldım. Kampanyamın bittiğini, indirimli fiyattan devam edebilmem için benim yüzüme bir metin okundu bende onayladım. 5 ila 7 gün içinde tekrar aranarak aynı konuşma tekrarlandı fakat yeni faturam yüksek ücretten faturandırıldım.

Bunun üzerine TTNET'i arayarak sorunumu anlattım bana şikayet dilekçesi doldurttular bende şikayetimde benim ses kayıtlarımın dinlenmesini ve bu maduriyetimin giderilmesini talep ettim. Bana teknik servisinin gerekli incelemeyi yapıp bana dönüş yapacaklarını söylediler fakat aramadılar.

Ben bunun üzerine müşteri hizmetlerini 1 buçuk ay içinde 5 defa aradım ve her seferin de yukarıda anlattığım konuşma tekrarlandı fakat sonuç yok!

İlhan 31 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi19 Kasım 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi19 Kasım 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön