15 Mart 2013 #1687837

Ttnet Yeni Müşteri ve Eski Müşteri Ayrımı!

Yıllardır Ttnet müşterisiyim. Var olan Avantajlı NET6 Kampanyası' na geçmek istedim. Yalnızca yeni abonelere uygulanabildiği söylendi. Hiç bir şekilde etik değil bu anlayışları. Müşteri hizmetleri ile yaptığım görüşmelerde başka paketlerden faydalanabilirsiniz deniyor, ben başka paket istemiyorum.


Bir de ayrıca taahütsüz müşterisi olduğumuz için her paketten faydalanabileceği söyleniyor, ancak bu paket kampanya adı altında olduğundan bundan faydalanamıyormuşuz. Yıllardır müşterisi olanları bile kaybetmeyi göze alan bir kurum olduğu anlaşılmaktadır. Bu tarafsızlık ve anlayışsızlık ilkesi kapsamında kampanyadan eski müşterilerin de yararlanması gerekmektedir. Gereğinin yapılmasını istiyorum.

Özge 60 Okunma

Cevaplar

  • Özge15 Haziran 2013

    Ben bu şikayeti yazdıktan sonra hiç aranmadığımı belirtmek isterim. Bunun nedeni olarak zaten buraya yazmadan evvel de arayıp çözüm bulmalarını istemem ve onların bunu istediğimiz şekilde çözememelerinden kaynaklandığını düşünüyorum. Yoğunluğum nedeniyle ilgilenemedim aslında beklemek de istedim bir ihtimal diye ancak yeni müşteriye hep avantajlı kampanyalardan yararlanma hakkı sunmaları, eski müşteriye ise tabiri caizse enayi yerine koyarak aynı kampanyalardan hak sağlamamaları bardağı taşıran son damla oldu, özellikle belirtmek isterim ki 15 yıllık üye olarak bu durumların ayrıca özelleştirilmesi sonucu olduğuna da inanıyorum.. Sonuç olarak üyeliğimizi iptal ettiriyoruz.. TTNET i bir kez daha buradan kınıyorum.. Saygılarımla,

  • Türk Telekom Temsilcisi19 Mart 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi15 Mart 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön