15 Mart 2013 #1686874

Ttnet Yeni Müşteri ve Eski Müşteri Ayrımı!

Yaklaşık 8 aydır Ttnet müşterisiyim. 88 tl her ay Ttnet'e para ödüyorum. Yeni kampanya yaptı Ttnet 49 tl ye. aradığımda sadece yeni üyeler için olduğu söylendi. Hat iptal edip tekrar başvurayım dedim bu sefer de son 3 ay iptal edenler olmaz dediler. Bu anlayışları hem etik ilkelerine hem de ticari anlayışa ters. Sonuçta ben kazanılmış müşteriyim beni kaybetme riskini göze alıyorlar. Bu tarafsızlık ve anlayışsızlık ilkesi babında kampanyadan eski müşterilerin de yararlanması gerekmektedir. Durumun düzeltilmesi hususunda yardımlarınızı bekliyorum.

Utku 177 Okunma

Cevaplar

  • Utku18 Mayıs 2013

    Hattı kapatalı 2 ay olmuş, allah razı olsun 2 ay sonra mesaj yazmışlar:)) saol ttnet baştacısın:))

  • Türk Telekom Temsilcisi20 Mart 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi15 Mart 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön