20 Ekim 2015

TTNET Yeni İnternet Aboneliğim Başlamadı!

9 Ekim'de şirketim için internet aboneliği başvurusunda bulundum. Bugünün tarihi 20 Ekim 2015 ve türlü uğraşılarıma rağmen hala internet aboneliğim bağlanamadı. Çağrı merkezinden yardım talebinde bulunduğumda başvuru talebimin 17 Ekim'de yapıldığını yasal sürelerinin 15 gün olduğunu dile getiriyorlar ardından hattımın beklemede göründüğünü bu nedenle gerekirse 12 gün daha beklemem gerektiği söyleniyor.


Başvurumun 17 Ekim'de yapılmış olmasının nedenini ise şuna bağlıyorum ve tüm okuyucuları burada uyarıyorum.

Volkan 26 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi21 Ekim 2015

    Müşterimizin talebi ile ilgili kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinde yer alan “Bize Ulaşın” formunu doldurarak bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi20 Ekim 2015

    Değerli Müşterimiz, İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön