20 Eylül 2013 #2021567

TTNET Yeni Hattım 13 Gündür Açılamadı!

4 Eylül günü yeni evim için telefon ve İnternet paketi başvurusu yaptım. 5 Eylül'de TTNET yetkisi zorla ve defalarca aramam sonucunda apartmana gelerek telefon hattı bağlantısını yaptı.


6 Eylül'de telefonuma hattınız açılmıştır diye sms geldi. Fakat telefonumda çevir sesi yani herhangi bir bağlantı yok.Dolayısı ile internetimde çalışmıyor.


Defalarca çağrı merkezini,TTNET görevlisini, aldığım TTNET bayisini aramam rağmen hala sonuç alamadım. Sürekli, "arıza var,ilgileneceğiz,sorun var, çözülecek" cevapları alıyorum ama tam 15 gündür aktif olan ve parasını ödeyeceğim telefon hattımı ve İnternet'imi kullanamıyorum.


2013 yılında bu kadar kalitesiz ve kötü bir hizmet alacağım aklıma gelmezdi.

İlhan 44 Okunma

Cevaplar

  • İlhan23 Eylül 2013

    Yine klasik ttnet, "bilgi vereceğiz, ilgili kontroller devam ediyor." Ama yine hattım ve internetim çalışmıyor, yine arayıpta "şu sebepten dolayı olmuyor yada şu zaman çözülecek" denmiyor. Sadece çağrı merkezinden otomatik "arızanız devam ediyorsa 2 ye basın" araması. En sonunda taahüt parası "sadaka olsun" diyerek iptal ettireceğim.

  • Türk Telekom Temsilcisi20 Eylül 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi20 Eylül 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön