15 Mayıs 2013 #1799466

Ttnet Yeni Binada Şebeke Problemi!

Yaklaşık olarak 45 gün önce yeni bir binaya taşındım. İnternet başvurusu için İzmit Alemdar telekom müdürlüğüne gittim, başvuruyu yaptım ekipler aynı gün geldiler fakat binada şebeke problemi olduğundan dolayı hattı bağlayamadılar.


Ertesi hafta, tekrar telekom müdürlüğüne gittim yetkili bir kişiyle görüştüm ve hat için projenin çıktığını en kısa sürede bağlanacağını söylediler ama aradan 1 ay geçmiş olmasına rağmen halen telefonumu ve internetimi bağlatamadım.


Buradan yetkili kişiye sesleniyorum umarım standart cevaplarınızdan birini vermezsiniz ve sorun ile ilgilenip en kısa sürede şebeke problemini giderirsiniz.

Süleyman 742 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi21 Mayıs 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi15 Mayıs 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön