15 Mart 2013 #1686530

Ttnet Yeni Aboneyim Arızalı Modem Verdiler Kendileri de Çalıştırmadı!

Pendik Ttnet en yeni internet abonesi oldum. Gönderdikleri modem arızalı çıktı. Kablosuz bağlanmıyor. Zyxel firmasından 4 kişi ile ayrı ayrı 5 saat görüştüm. Modem ayarlarını uzaktan yapmaya çalıştılar olmadı. Arızalı olduğunu söylediler.


1.gün değiştirmek istedim ayarları yapamadığımı Ttnet şubesine getirmemi istediler. Ayarları yaptıklarını söylediler, yanlış bağlantı yapmışsın dediler. İş yerinden izin alıp modemi aldım evde çalışmadı tekrar bilgisayar ile beraber götürmemi istediler. İşten izin alıp tekrar götürdüm bu sefer tamam oldu dediler çok inanmadım ama götürdüm gene çalışmadı. Bir gün sonra eve ekip gönderdiler çalıştıramadılar arızalı olduğunu kendileri söylediler. Modemi de değişmiyorlar.

Nail 16 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi16 Mart 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, tarafımıza iletilen telefon numarası üzerinden yapılan kontrollerde; ilgili birim tarafından bilgilendirme yapıldığı görülmüştür. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi15 Mart 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön