21 Ocak 2014 #2247777

TTNET Yeni Aboneyim Ancak Hala Kurulum Yapılamadı

8.1.2014 tarihinde TTNET Üniversiteli Yalın internet abonesi olmak için başvuru yaptım. Evraklarım 2 gün içinde gelecek denmesine rağmen 4 gün içinde ancak tarafıma ulaştı. Gerekli evrakları gönderdikten sonra 17.1.2014 tarihinde modem altyapı sistemini kurmak için geldiler, o günün akşamından beri kurulum yapmak için uğraşıyorum TTNET'i defalarca aradım bir arıza olduğunu bildirdiler, arızanın neden kaynaklandığı hakkında hala bir bilgi alamadım.


Daha internet kurulumu bile yapmadan arıza sıkıntısı yaşıyorum ve 5. gün oldu hiçbir olumlu yanıt alamadım. İptalini istedim ancak arızanın giderilecek olduğunu belirtip iptal işlemi yapmadılar. Asla TTNET'e bu şekilde abone olmak istemiyorum.

Fatma 64 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi27 Ocak 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Fatma27 Ocak 2014

    TTNet uzun aramalarım sonucunda bana cevaben kendi sistemlerinde teknik bir arıza olmadığını belirterek ev tesisatında yapacak oldukları düzenleme için benden 40tl 10tl(işçilik ücreti) toplamda 50tl ücret talep etmek suretiyle eve gelip bağlantı sağlayacaklarını bildirdiler. Aynı apartmanda TTnet kullanıcısı olduğunu bildirdiğimde ise ev tesisatından kaynaklı olabileceğini bildirdiler. En azından yetkilinin eve gelip bakmasını rica ettim yetkili ücret taahhüdünü imzalamadığım takdirde eve girmeyeceğini belirtti. Ben de çektiğim sıkıntıyı ve ev tesisatında problem olmadığına sadece gelip daha önce yapılan bağlantıyı en azından kontrol etmesini rica ettim ve zorla kabul ettirdim. Yetkili içerideki bağlantıyı kontrol ettikten sonra özür dileyerek ev tesisatında sıkıntı olmadığını sıkıntının TTnet kaynaklı olduğunu daha önceki gelen yetkilinin bağlantıyı tam sağlayamadığını belirtti. TTnet abonesi olduğuma çok pişmanım müşteriye hizmet anlayışları yok malesef :(

  • Türk Telekom Temsilcisi21 Ocak 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön