21 Ocak 2014 #2248068

TTNET Yeni Abone Bağlantısını Yapamıyor

TTNET online satış kanalından (444 0 375) 30 Aralık 2013 tarihinde Üçlü Avantaj paketine üye oldum. Normal koşullarda 8 gün içerisinde aktif olan internetim hala açılamadı. Binada TTNET abonesi başka kullanıcılar da var, teknik yetersizlik söz konusu değil. kaldı ki abonelik işlemleri sırasına adresten kontrol ederek fiber altyapısı olduğunu da teyit ettiler.


Müşteri hizmetlerini defalarca aradım, mail attım. Üçüncüsünde ancak sistemde görülebilen bir şikayet kaydı açtırabildim. O günden beri de TTNET hala incelemede. Hizmet satın almaya çalışırken satıcı firmanın bu kadar naz yapması başka hangi sektörde söz konusu olur en ufak bir fikrim yok.


İnternet açılamadığı için hizmet numaram da yok.

Halil 75 Okunma

Cevaplar

 • Halil27 Ocak 2014

  ttnet müşteri hizmetlerinden aradılar ve bilgilendirdiler sağolsunlar... verdikleri bilgi gerekli kontrollerin ve çalışmaların devam ettiğinden öteye gitmedi malesef. 3 gün sonra 1 ay olacak abonelik olayı... yeni de olsa büyük şehir statüsünü kazanmış bir kentte üstelik şehir merkezinde hizmet veremediği için ödül vermek lazım firmaya.

 • Türk Telekom Temsilcisi27 Ocak 2014

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Halil23 Ocak 2014

  müşteri hizmetlerinde çalışan personelin konuda kusuru olduğunu düşünmüyorum. kurum olarak ttnetin işleyişinde bir sorun var

 • Halil22 Ocak 2014

  TTNET 3 haftadır inceleme ve çalışma yapıyor... ilgili birim hakkında bir inceleme ve çalışma yapsa işleri daha kolay olur kanısındayım.

 • Türk Telekom Temsilcisi21 Ocak 2014

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön