01 Şubat 2014 #2270602

TTNET Yavaş Bağlantı Sorunu

TTNET altyapısı üzerinden sözde 8 megabit internet kullanıyorum. Ama dediğim gibi sözde 8 megabit ben internetin hiçbir zaman internet hızımın 8 megabit olduğunu görmedim. Benim modem yada bilgisayar kaynaklı hiçbir sorunum olmamasına rağmen tamamen TTNET alt yapı eksikliğinden dolayı internete olan bağlantı hızım gündüzleri 1 megabit akşamları saat 10 dan sonra taş çatlasa 2 megabit anca oluyor.


Sorun tamamen TTNET altyapı ve santral kaynaklıdır Şırnak'ta Uludere- Uzungeçit'te çalışıyorum askeri personelim reklamlarda süper hızlı internet vs şeklinde reklam yapmasını biliyorsunuz o kadar para ödüyoruz. Ama hizmet sıfır. Bu konuda bana yardımcı olunmasını bekliyorum.

Oğuz 59 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi04 Şubat 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi01 Şubat 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön