10 Eylül 2013 #2003241

TTNET Yasal Aktivasyon Süresini Doldurduğu Halde Hattımı Aktif Etmedi!

4890481**** T.C kimlik no'lu TTNET üçlü avantaj sahibiyim fakat hattım aktivite olmuyor. TTNET Müşteri hizmetlerinden oluşturduğum kayıtlar hakkında her hangi bir geri dönüş olmadı TTNET Alo'nun yasal mevzuata göre 02.09.2013 tarihindeki başvurumun 4 iş günü içerisinde aktif olması gerekirken günü geçmesine rağmen her hangi bir bilgilendirme yapılmaksızın aktif edilmedi.


Bu konudaki mağduriyetimin çözüme ulaştırılamamasının sebebini öğrenmek istiyorum. TTNET'in bana yapmış olduğu hareket TTK'nın 55. maddesi ne aykırıdır.

Elvan 48 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi19 Eylül 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi10 Eylül 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön