03 Temmuz 2014

TTNET Yardımcı Olmuyor

Yaklaşık 1-2 aydır modemimin DSL ışığı yanıp sönmekte. TTNET müşteri hizmetlerini arıyorum ve bir problem olmadığını söylüyorlar. Modem sağlayıcınızla görüşün dediler ve airties'i aradım fakat bu sefer de onlar bizden kaynaklanan problem değil dediler tekrar TTNET'e yönlendirdiler. Böyle böyle 2 ay boyunca beni bir sağa bir sola gönderdiler.


En sonda tekrar TTNET müşteri hizmetlerini aradım ve bu sefer beni azarlayan bir müşteri temsilcisi karşıladı. Sürekli aramamdan rahatsız olmuş ve aramamamı söyleyip kapattı. Ben bir yardım alamayacaksam o müşteri temsilcisinin orada ne işi var ? 2 aydır netim kesilip kesilip geliyor. Bir çözüm bulunmasını istiyorum.

Ufuk 502 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi04 Temmuz 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Ufuk03 Temmuz 2014

    Lütfen en kısa zamanda bir çözüm olarak geri dönülmesini istiyorum interneti alalı 2 ay oldu ama aldığıma pişman olucam sonunda..

  • Türk Telekom Temsilcisi03 Temmuz 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön