04 Aralık 2014

TTNET Yapıştı Düşmüyor Yakamdan!

Mayıs 2014'de iptal ettiğim hattımı donduralım, fatura gelmeyecek diyerek 3 ay oyaladıktan sonra dondurma süren bitti deyip tekrar açan. Sonra 30 TL açma kapama bedeli altında fatura gönderen, tekrar iptal edin dediğimde ilgili müdürlüğe gidin diyip dilekçe ile başvurduğum halde tekrar arayıp itirazınızı incelememiz lazım deyip tekrar hattı donduran sonra tekrar bir sabah mail ile dondurma süreniz bitti hat aktif tekrar ücretlendiril diniz deyip iptal etmek için ilgili müdürlüğe gidin diyen bir firma!

Seda 163 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi11 Aralık 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi04 Aralık 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön