14 Kasım 2014

TTNET Yapılamayan Nakil Ve Durdurma İşlemi

Vallahi bıktırdınız artık. Daha önce bu konu ile ilgili şikayette bulunmuştum. Aradan 2 ay geçti TTNET dilekçemi kaybedip üstüne benden para almaya devam ediyorum.


Birincisi siz benim dilekçemi nasıl kaybedersiniz? Bu yapılan işgüzar hareketiniz yüzünden ben neden size vakit ayırıp işimi bırakıp tekrar bu dilekçeyi doldurayım? Müşterilerinize verdiğiniz değer bir dilekçe kadar değil.


İkincisi hatanız yüzünden kullanamadığım hizmetin bedelini 2 aydır benden nasıl alabiliyor?


Not: Avrupa'nın fiber ağını yaptığınızı söylüyorsunuz ya reklamlarda, İzmir Karşıyaka 6144 sokakta 2 yıldır hizmet bekleyenler var.

Uğur 90 Okunma

Cevaplar

  • Uğur11 Aralık 2014

    Hala fatura kesilmeye devam ediyor, artık mahkemeye gitmek şart oldu... madem laftan anlamıyorsunuz hukuksal olarak tüm haklarımı kullanmacağımı bilmenizi isterim...

  • Türk Telekom Temsilcisi14 Kasım 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi14 Kasım 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön