23 Nisan 2013 #1758794

Ttnet Yapılamayan İnternet Nakil İşlemi!

Aksaray'da oturuyorum evimi değiştirdim ve 19.04.2013 tarihinde internetimin yeni adresime taşınması için dilekçemi verdim. 4440375 numaralı telefonu aradım ve sisteme giriş yapılmadığını söylediler kayıt almak için form açacağını söyledi müşteri temsilcisi ama yaptığı kontrollerde de yeni adresimin yalın adsli desteklemediğini ve il müdürlüğüne başvurun dedi.


İl telekomda başvuru yaparken bir kaç gün içinde taşıma yapılır ama herhangi bir sorun olursa da sizi ararız dedi. Arayan olmadığı gibi daha sisteme taşıma girişi bile yapılmamış. Bu nasıl bir anlayıştır. Bu abonenin nasılsa taahhüdü var koparalım sorun değil der gibi iş yapıyorsunuz. En kısa sürede taşıma işimin yapılmasını istiyorum.

Mustafa 70 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi25 Nisan 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, yapılan kontrollerde ilgili birim tarafından 23.04.2013 tarihinde bilgilendirme yapıldığı görülmüştür. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi23 Nisan 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön