06 Eylül 2013 #1997015

TTNET Yanlışlarını Düzeltmiyorlar!

18969***3 numaralı İnternet'imi iptal ettirmek istediğimde bana 24 ay modem taahhüdü yaptığıma dair bir ceza tutarı çıkardılar. Telekom'a gidip sözleşmeme baktım ve bütün taahhütlerimin 12 aylık olduğunu gördüm ve hem dilekçe bıraktım durum düzeltilsin diye hem de müşteri hizmetlerini arayarak durumu anlattım.


Beni Müşteri hizmetlerinden arayarak bayinin 12 ay taahhüt girmesi gerekirken 24 ay girdiği,yanlışlık yaptıklarını, son faturanıza ceza tutarı yansımayacak diye belirttiler. Son faturama ceza tutarı yansıdı. Düzeltilsin diye müşteri hizmetlerini arıyorum kayıt açıyorlar. Kayıtlar 24 ay taahhüt verilmiş diye kapanıyor. Sözleşmem 12 aylık ve TTNET inatla faturadaki yanlışını düzeltmiyor.

Emre 45 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi23 Eylül 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Emre21 Eylül 2013

    İki hafta geçmesine rağmen şikayetimin üzerinden,herhangi bir düzeltme söz konusu olmadı

  • Türk Telekom Temsilcisi06 Eylül 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön