02 Eylül 2013 #1981502

TTNET Yanlış Yönlendirme Yaptı!

Nisan ayında 2164157*** no'lu telefonumun iptali için ümraniye genel müdürlüğünüze başvuruda bulundum. Fakat tek başına ttnet kullanmaktansa ev telefonu ile birlikte 44 TLl' lik net paketin uygulanabileceği konusunda bilgi verildi ve bu yönde bir sözleşme imzalatıldı.


O tarihten bu yana da herhangi bir ödeme yapacağımı bilmediğim için ev telefonumun kesildiğini öğrendim. 2 defadır müdürlüğünüze gelip çeşitli yöntemlerle yanıltılıp sonrasında fatura yansıtılması lüksünü kabul etmiyorum. TTNET çalışmıyor düşüncesiyle elektrikçi getirmek gerektiğini söyleyen TTNET yetkili servislerinizden de ayrıca şikayetçiyim. Dikkate mi alınmıyoruz, yoksa fatura yansıyana kadar mı? 6 defa dönüş yaptım cevap yok.

Nurhan 50 Okunma

Cevaplar

 • Nurhan21 Ekim 2013

  ne zaman cevap alabileceğim???

 • Nurhan10 Eylül 2013

  maıl veya telefon yolu ile iletişime kapalı bir firma olduğunuz için şikayetimi buradan cevaplandırırsınız düşüncesi ile bekliyorum. Ev telefonum 2. defadır kesiliyor ve faturaları ödemiyorum çünkü iptal konusunda sizlerden hala cevap bekliyorum. Bu şekilde ilgisizliğiniz sürerse davaya konu olacağım ve haklı sebeplerimi yazı ile mahkemede paylaşacağım.

 • Nurhan10 Eylül 2013

  hala cevap alamadım. Aynı ilgisizlik devam ediyor...

 • Türk Telekom Temsilcisi05 Eylül 2013

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Türk Telekom Temsilcisi02 Eylül 2013

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön