22 Nisan 2013

Ttnet Yanlış Sözleşme Hazırladı!

İstanbul şirinevler mahmutbey yolu üzerindeki "212 63909**" telefon numarasına sahip ttnet bayii çalışanları abonelik sözleşmesini yanlış doldurdu. Bu bayiiden hem telefon hem internet aboneliği için başvurduk ancak telefon 2 günde açılır iken internetim 1 haftada açılmadı.
4440375'i aradığımda adımıza ya da telefonumuza kayıtlı bir başvurunun bulunmadığını söylediler.

Bu durumu bayii ile konuştuğumuzda ise "biz başvuruyu yaptık telekomun onaylaması gerek" gibi baştan sağma bir cümle ile karşılaştık. sonuç olarak cumartesi günü rastgele şansımı 4440375'de denemek istememle bir işlemin yapılmış ancak iptal edilmiş olduğunu öğrendim. Mesai saati bitmiş ve ben haftayı işimde gücümden uzak geçirdim.

Tarık 19 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi24 Nisan 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi22 Nisan 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön