16 Mayıs 2013 #1801913

Ttnet Yanlış Oluşturulan Fatura!

P**** hanım'ın dikkatine;
16. 05. 2013 09:17 de yapılan telefon görüşmesinde faturamın düzeltildiği bilgisi verildi. Hemen ardından da 99 TL lik faturam olduğunu söyleyen bir SMS geldi Ttnet online işlem merkezinde de faturanın 99 TL olduğunu görüyorum.


Tarifemi sistemsel hata sonucu siz değiştirdiniz 3 hafta olacak hala birşey düzelmedi, tarifem hala düzelmedi. Fatura düzelttik dediniz ardından yanlış oluşan fatura için Sms yolladınız ve faturayı yanlış oluşturdunuz. Ne yapmaya çalışıyorsunuz?


Onayım almadan değiştirilen ikna paketinde aylık 42 TL ödüyordum. Faturanın 99 değil 42 TL olması gerekiyor. 1 ay olacak daha beklemem mi lazım? Sonuç üretemiyorsanız aboneliğimi iptal mi edeyim ?

Mahmut 143 Okunma

Cevaplar

  • Mahmut28 Mayıs 2013

    TTNET hiç birşey yapmadı. tarifemi düzeltmek , kapatılan telefon hattımı açtırmak ve faturamı düzeltmek adına genel müdürlüğe gitmek zorunda bırakıldım. Genel müdürlükte tarifemi düzeltirdim , telefon hattımı açtırdım ancak faturamı 444 0 375 nolu hat aracılığıyla düzelttirebileceğimi söylediler.Oysa beni buraya 444 0 375 ten arayan işinin eri , TTNET personeli yönlendirmişti. Sonuç olarak hala faturam düzeltilmiş değil. Bu nasıl bir anlayış . Bu olayı TTNET'i tercih edeceklerin dikkatine sunuyorum.

  • Türk Telekom Temsilcisi22 Mayıs 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi16 Mayıs 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön