01 Ekim 2015

TTNET Yanlış İşlem Yaptı!

İstemiş olduğum internet paketine üye olmak için TTNET'e başvurdum TTNET bana başka bir internet paketi vermiş oldu ve bu durumdan dolayı mağdur edildim. TTNET fiberin kralı kampanyasına üye olmak için Zonguldak Ereğli TTNET bayisine başvurdum

Zonguldak Ereğli TTNET bayisi beni yalın hipernet limitsiz kampanyasına üye yaptı. Bunun düzeltilmesini istiyorum.

Emre 65 Okunma

Cevaplar

  • Emre09 Ekim 2015

    Bugün 09.10.2015 olduğu halde şikayetim olan paketteki durumum hala devam etmekte olup, bir de yetmiyormuş gibi 26.00 TL'de paket borcu eklemişler. Bu parayı ödemeyeceğimi bildirmiş bulunmaktayım.

  • Türk Telekom Temsilcisi02 Ekim 2015

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan irtibat GSM numarasına SMS ile bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi01 Ekim 2015

    Değerli Müşterimiz, İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön