16 Temmuz 2013

TTNET Yanlış Faturanın İadesini Bir Türlü Alamadım!

18 Şubat'ta TTNET aboneliğimi iptal ettim.Daha sonra bana 97 TL bir fatura yollamışlar.Müşteri hizmetlerini aradım eski sisteme göre faturalandırılmış.İptal başvurusu yapın düzeltelim dediler.Bölge müdürlüğüne gittim. Çözümsüzlük masaları var onlardan birine oturdum herşey tamam haber verecekler dendi ve haftalarca bekledim arayan soran yok.


Müşteri hizmetlerini aradım (ben arıyorum ve bana verilen cevap)"beyefendi bu faturayı yatırın ondan sonra iadesini yapacağız" tamam dedim ve hemen yatırdım.1 ay sonra bir müşteri temsilcisi aradı 7 Temmuz'da yatacak dendi. Bu zaman zarfında ben 7 tane şikayet kaydı oluşturdum. Müşteri hizmetlerini aradım 8 Temmuz'da yatmış alın dendi. Gittim yatmamış.Ayın 15'i.

Ersen 34 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi17 Temmuz 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Ersen16 Temmuz 2013

    Bakın size taş taşıttırmıyorlar,madende kömür çıkarmıyorsunuz.Sizden istenen sadece müşterileri madur etmemek için hizmet vermek masada oturup klimalı odalarda bide üzerine maaş alarak sizden istenen budur.Hizmet verin sadece otomatik cevap atarak benim sorunum düzelmiyor.18 şubattan beri daha ne kontrollüdür bu anlamış değilim.

  • Türk Telekom Temsilcisi16 Temmuz 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön