04 Eylül 2013

TTNET Yanlış Fatura Gönderdiler Adli Takip Başlatacakmış!

Adımın geçtiği ancak bana ait olmayan ve birkaç gün önce evime gelen 1861056134 hizmet numaralı hattın haziran ayında kapatıldığı ve hattın 37 TL borcu olduğu ve birkaç gün içinde ödenmezse mahkeme işlemlerinin başlatılacağı yazıyor.


Birincisi ben haziran ayında hat kapatmadım, ikincisi üstüme olan internet hattının borcu yoktur, sorgulattım. TTNET Müşteri hizmetlerini aradım bana müdürlüğe gidin buradan birşey yapamayız dedi. İşi gücü bırakayım müdürlüğün peşinde koşayım, neden kendi hatam olmayan bir durumun cezasını ben çekeyim bana cevap verin!


Telefonla bana geri dönülmesini bilgi verilmesini, özür dilenmesini istiyorum yoksa mahkemeye asıl ben vereceğim sizi. Türk Telekom'u kınıyorum!

Dursun 74 Okunma

Cevaplar

  • Dursun09 Eylül 2013

    Gerekli bilgilendirme yapılmamıştır!

  • Türk Telekom Temsilcisi08 Eylül 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi04 Eylül 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön