25 Mart 2013 #1705275

Ttnet Yanlış Fatura Çıkardılar!

Ttnet ısrarla yanlış faturalar göndermeye devam ediyor.Daha önce de buradan şikayetimi yazdım.Bize iade faturası kesin dediler,iki fatura için iade faturası kestik ancak ne iade faturasına binaen ödediğim fazla ücreti mahsup ettiler ne de yeni gelen faturaları düzelttiler.Ekteki dosyayı incelesinler, hatayı görmemek için kör değil saf olmak gerekiyor ancak.


Benim paketimin ücreti kdv dahil 44 tl ama her ay 120-130 kafalarına ne eserse göndermeye devam ediyorlar.Defalarca ilettim. Ne bir geri dönüş ne bir işlem yok. Kibarca kendi hatalarını ifade edince anlamıyorlar. Bıktırdılar kendilerinden, bulunduğum bölgede bir alternatif olsa dakika durmaz geçerdim.

Yasemin 25 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi26 Mart 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme ve yönlendirmeler yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi25 Mart 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön