23 Eylül 2013 #2026540

TTNET Yanlış Bili Vererek Abone Yapıyor!

Ağustos başlarında TTNET'ten arandım. Superonline ile olan aboneliğim (taahhüt süresi) söylediklerine göre bitmiş. Bunu kendi sistemlerinden görebildiklerini ve sorunsuz bir şekilde kendilerine geçiş yapabileceklerimi söylediler. Bütün saflığımla inandım ve onay verdim.


1 gün içinde kuryeyle iş yerime sözleşme gönderdiler. Sözleşmeyi imzalarken kurye başımda bekledi ve sözleşmeyi alıp diğer tarafa teslim etti. 2 gün içinde TTNET'e geçiş yaptığımı Superonline'den gelen mesajla öğrendim. Bir hafta sonra da Superonline, taahhüt süresi dolmadan aboneliğimin sonlandırılması nedeniyle 2 yıllık taahhüt süresi ücretini bir defada 240 TL olarak bana fatura etti.

Okay 72 Okunma

Cevaplar

 • Okay12 Şubat 2015

  şikayetim, aradan bunca zaman geçmesine rağmen, sayısız şikayet, talep referans numaraları süslemeleriyle sonuçsuz kalmıştır..kamuoyuna saygıyla bildiririm..

 • Okay24 Eylül 2013

  hiç bir şekilde geri bildirim sağlanmadı..şikayetimle ilgili en ufak bir adım atmadılar..buradan gerekli geri dönüş sağlandı, bilgi verildi tarzı laf safsatalarından öteye geçmemektedir..lütfen TTNET'i seçmeyiniz..siz yanmayın..

 • Türk Telekom Temsilcisi24 Eylül 2013

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Türk Telekom Temsilcisi23 Eylül 2013

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön