15 Ocak 2015

TTNET Yanlış Bilgilendirme Yaptı!

2 ay önce TTNET müşteri hizmetlerini aradım sınırsız bir tarifeye geçmek istediğimi ilettim ve ne tür kampanyalarınız olduğunu sordum müşteri temsilcisi çalışanınız bana sınırsız aylık sabit fiyat 34 lira olduğunu söyledi ve bende çok iyi diyerek geçmek istediğimi söyledim ve defalarca 34 lira sabit ücret emin misiniz diye sordum kendisi de defalarca onayladı bunu. Bende o halde bu tarifeye geçmek istediğimi belirttim ve benden 2 veya 3 kere onay aldı ses kayıtlarını dinlerseniz göreceksiniz zaten ve geçtiğimde 2 ay boyuncu faturam 70 üstü lira geldi tekrardan arandığımda arkadaşımız sizi yanlış bilgilendirmiş dendi halbuki ben o yüzde onay vermiştim ve taahhüde evet demiştim.

Cihan 79 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi16 Ocak 2015

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi15 Ocak 2015

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Cihan14 Ocak 2015

    Lütfen yardımcı olun yoksa her türlü yasal hakkımı kullanacağım ve internetimi bu sebeple iptal edeceğim en kısa zamanda mağduriyetimi gidermenizi istiyorum ve tarafıma geri dönüş sağlamanızı istiyorum böyle büyük bir firmada bu yanlışlığın yapılması olası bir şey olmaması lazım ben sırf o tarifeye aylık 35 lira olduğu için onayladım ve o sebeple taahhüde girdim

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön