17 Eylül 2013 #2014652

TTNET Yanlış Bilgilendirme Yaptı!

TTNET yalın İnternet bağlattım. Anlaşmada bayiliğin belirttiği 24 aylık taahhüt karşılığı modemin ücretsiz, sabit 63 TL ödeme ve ekstra hiç bir ödeme olmadığıydı. Sözleşme imzalandı ancak modem ücretli yalın İnternet'inde 15 TL olduğu ortaya çıktı. 7-8 kez müşteri hizmetleri ile görüşüp bayiliğin eksik bilgilendirme yaptığını belirttiğimde sözleşmeyi okumam gerektiği söylendi-ki 12 sayfa hangi ara okunabilir ki.


Kısacası konu hakkında yardımcı olamayacaklarını belirttiler. İptal işlemi istedim dönüş yaptılar ancak sonuç değişmedi. Bende başka bir firmayla anlaştım. İptal işlemi için Telekom'a gittiğimde indirim yapabileceklerini söylediler. Bu imkan vardı peki bize neden baştan yardımcı olunmadı ve biz ceza ödemek zorunda kaldık.

Hüseyin 35 Okunma

Cevaplar

  • Hüseyin22 Eylül 2013

    asla bir daha bedava dahi olsa ttnete üye olmam

  • Türk Telekom Temsilcisi18 Eylül 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi17 Eylül 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön