23 Ocak 2014 #2251280

TTNET Yanlış Bilgilendirme Yaptı!

TTNET te kullanmakta olduğum sözleşme bitmiş, yenisi için aradılar. Müşteri temsilcisinin söylediği cümle aynen şu şekildedir:''İki yıllık taahhüt verirseniz ilk iki ay ücretsiz ,bir sonraki on ay ise 54.99 TL den ücretlendirileceksiniz.''


Aradan bir yıl geçiyor ve ikinci yılımda 80 tl ödemeye başladım.Son yıl hakkında hiç bilgi vermediler ve dikkatimi hiç çekmedi. Taahhüt veriyorsun ,söz veriyorsun ama adamlar seni daha çok yanıltıyor.İnternet ve teknoloji çağında İnternet için yapılan ödemeye bakın. Kapıya gelen pazarlamacıdan hiç bir farkları yok, insanları yanılttıkları yetmiyor eksik bilgi veriyorlar birde seni suçlu gösteriyorlar.Kurumsal bir şirkete hiç yakışmıyor.

Mariana 41 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi03 Şubat 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi23 Ocak 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön