15 Şubat 2013

Ttnet Yanlış Bilgilendirme Yaptı!

03. 01. 13de ttnet 6gb kotalı kampanyasına katıldım 23 ocakta 12 gb paketine geçtim. Bu geçiş esnasında müşteri temsilcisi bana 12 gb kullanabileceğimi ve ocak ayı ücretlendirmesini 6 gb paket mi yoksa 12 gb üzerinden mi hesaplanacağını ısrarla sormama rağmen bana 12 gb paketten ücretlendirileceğimi söyledi.


Şimdi ilk ay için bana 60 tl lık bi fatura geldi. Oysa ay sonunda toplam kullanımım 12. 6 gb, şikayette bulundum kayıt altına alındı cevap olarak sorunumla alakası olmayan bi mesajla geçiştirildi. İlk görüşmede bana yanlış bilgi veren müşteri temsilcisinden şikayetçiyim ve bu faturanın iptal edilmesini istiyorum. Yaptığım görüşmenin kayıt nosu: 11265053

Nurtaş 44 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi17 Şubat 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, tarafımıza iletilen telefon numarası üzerinden yapılan kontrollerde; ilgili birim tarafından SMS ile bilgilendirme yapıldığı görülmüştür. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi15 Şubat 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön