08 Nisan 2013 #1729401

Ttnet Yanlış Bilgilendirme Yapıyor ve Şikayetlere Cevap Vermiyor!

Ttnet'e fiber internet için başvuru yaptım. Hattı kullanıma açtıkları halde bana haber vermediler ve modemimi teslim etmediler. Bu konuyla ilgili defalarca aradım ama kimse ilgilenmedi, şikayetlerime de geri dönüş yapılmadı. En sonunda bana 428 TL'lik fatura çıkardılar ve vermedikleri hizmeti ödemezsem evime haciz geleceğine dair avukattan yazı gönderdiler.


Bahsedilen parayı ödedim ve hemen Tüketici Hakları Hakem Heyetine başvurarak yasal işlem başlattım. Bilirkişiden çıkan rapor sayesinde paramı geri aldım.


Haksız bir durumla karşılaştığınızda hakkınızı arayın! Aksi takdirde vermedikleri hizmetler için müşterileri mağdur ediyorlar.

Çağla 20 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi10 Nisan 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi08 Nisan 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön