28 Ağustos 2013

TTNET Yanlış Bilgilendirme ve Zamanında Çözüm Üretmeme!

iki aydan fazladır internet ve telefon hizmetimde problem yaşıyorum. Sürekli kesinti oluyor, 4-5 gün kesinti var, bir gün net var sonraki gün yine gidiyor ve 16 gündür sadece bir gün bağlantım var.

TTNET'i aradığımda da daha iyi hizmet verebilmemiz için bakım var diyorlar buradaki yetkili müdüre gidiyorum telefon kopuk diyor, yalnış bilgilerle milleti oyalıyorlar ve özellikle Mardin Merkez Telekom'u fiber ekipleri zamanında yönlendirmiyor. Arıyorum ekip çalışıyor diyorlar sözde, arıza yerine gidip bakıyorum, ekip falan ortalıkta görünmüyor. Bir arızayı 10 günde ancak giderebilmek ne demek ya el-insaf TTNET!..

Erhan 41 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi29 Ağustos 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi28 Ağustos 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön