06 Eylül 2013 #1996860

TTNET Yanlış Bilgilendirme ve Yapılan Hatalı İşlem!

Bir aydır naklim için uğraştım. Önce yanlış bilgilendirildim. Bu yüzden başvurum çok gecikmeli oldu. Sonra nakil başvurum hiç alınmamış gözüktü. Çağrı merkezini her aramamda defalarca aynı şeyi yeniden anlattım.Her bilgi almak için aramamı şikayet bildirimi olarak aldılar. Ama bir şey değişmedi.Haftalar sonra modemimi ve telefonumu gelip bağladılar. Ama ne telefon hattım ne internet hattım günlerdir aktif hale getirilemedi.


Tüm bunlar için defalarca çağrı merkeziyle görüştüm. Sonuç sadece zaman ve para kaybı oldu. Kullanmadığım bir internet faturası ödeyeceğim. Halen internetsiz ve telefonsuzum. Ne bir açıklama ne bir özür bile yok. Yıllardır TTNET kullanıcısı olmanın cezasını çektiriyorlar.

Ümran 22 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi09 Eylül 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Ümran06 Eylül 2013

    Artık bilgilendirilmek değil acilen internet hizmeti almak istiyorum. Ayrıca 444 0 375 çağrı merkezini onlarca defa arayıp tüm birimlerle görüştüm ama nafile... 1 ay dolmak üzere hala internetim yok ttnet in ne kadar samimi olduğunu merak ediyorum...

  • Türk Telekom Temsilcisi06 Eylül 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön