16 Mayıs 2013 #1802403

Ttnet Yanlış Bilgilendirme Ve Günlerce Süren Mağduriyet!

Bir buçuk ay önce, internet sağlayıcı kurumumu değiştirmek gibi hayati bir hata yaparak Ttnet'e geçtim. Başvurumu yaptığım şube bana alt yapımın gayet iyi olduğunu söyleyerek benim interneti 16 mb 68 tl lik bir paket yaptı.


İnternete bağlanmak için günlerce uğraştık, sonra uzun ısrarlarımıza dayanamayıp gelip kontrol yaptıklarında hattınız interneti kaldırmıyor diye bizi azarladılar. Müşteri hizmetlerini arayıp kendimizi zar zor, onların yaptığı hata yüzünden 63 liralık 'Kampanya' dahil ettik, o günkü konuşmamı çok çok iyi hatırlıyorum ama gelin görün ki faturam 81 TL geldi, arayıp şikayet ettim, telefon konuşmalarını kontrol edin dedim! ama nerede! bana yaptıkları açıklama resmen masal!

Gizem 41 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi22 Mayıs 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi16 Mayıs 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön