16 Eylül 2013 #2014320

TTNET Yanlış Bilgilendirme İle İşlem Yapıldı!

TTNET müşterisiyim. Taahhüt sona erdiği için başvuru yaptım. Fibernete geçmek istediğimi belirttim. Onlar da fiber altyapının olmadığını mevcut serverdan adsl kullanabileceğimi fakat fiber altyapı tamamlanınca otomatik olarak anlaşmamın fiber internet tarifesine döneceğini söylediler. Ben de bu söze güvenerek 2 senelik 0216 6** hattıma taahhüt yaptım.


Fiber altyapı oluşturuldu ama benim fiber internete geçmem için taahhüdün bozulması gerektiğini söylediler. Gerekenin yapılmasını arz ederim.

Burak 52 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi17 Eylül 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi16 Eylül 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön