05 Eylül 2014

TTNET Yanlış Bilgilendirme İle Abone Yapıp Sonra İptal İçin Ücret İstiyor!

TTNET müşteri hizmetlerinden arayıp sizin Superonline aboneliğinizin taahhüt süresi dolmuş sizi TTNET'e geçirelim diye bilgi verdiler. Ben de Tivibu istiyorum dedim sonra Tivibu telefon ve internet için aylık 65 TL karşılığında abonelik işlemlerini gerçekleştirdi.


TTNET'e geçtikten sonra Tivibu için aradığımda alt yapının buna uygun olmadığını ve sistemi kullanamayacağımı söyledi. Ben de yanlış bilgilendirme olduğunu söyledim ve iptalini istedim. Bu seferde sizin başvurunuz var iptal edemezsiniz iptal ücreti alırız demeye başladılar. Hem yanlış bilgilerle insanları abone yap hem de iptal için ücret iste. Koskoca Telekom'a bunlar yakışıyor mu?

Cemil 80 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi11 Eylül 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi05 Eylül 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön