15 Mayıs 2013 #1799289

Ttnet Yanlış Bilgi Vermek ve Yanlış Paket Üyeliği!

Ttnet e üye yaparken bizi Alo paketine üye yapılacağı beyan edilerek farklı bir pakete üye yapılmışız. Ayrıca Tivibu servisinede üye olmuşuz bilinçsiz bir şekilde. Bütün bunların yanı sıra modem istemediğimiz ve almadığımız halde her ay modem faturası ödemekteyiz. Şikayet kaydı oluşturduğum da 24 saat içerisinde geri dönüş yapılacağı söylendi ama böyle bir şeyde söz konusu olmadı henüz.


Tekrar benim aradığımda böyle bir zaman dilimi vermiyoruz biz denildi. Bu kadar yanlış bu kadar hata tek bir kişiye yapılır mı soruyorum size. Sizin yüzünüzden stres yaşıyorum ben bu kadar nasıl ilgisiz olabiliyorsunuz? En kısa zamanda aboneliğimi iptal ettirip tüketici haklarına vermeyi düşünüyorum artık sizleri.

Tc 47 Okunma

Cevaplar

 • Tc22 Mayıs 2013

  musterı temsılcılerınız okadar arama yaptı sonuc yıne aynı kımse gerı donmedı bu mudur yanı telekomun musterı memnunıyetı?

 • Türk Telekom Temsilcisi15 Mayıs 2013

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Tc15 Mayıs 2013

  Robot mesaj yollamaktan bıkmadınız mı ?

 • Türk Telekom Temsilcisi15 Mayıs 2013

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön