25 Şubat 2013

Ttnet Yanlış Bilgi Veriyor!

Ben 20 Şubat 2013 tarihinde net 6 limitsiz paketine abone olmuştum aylık ücreti 51, 90 tl idi. Ttnet müşteri hizmetlerinden aradılar bana seni 44 tl ye süper avantaj limitsiz paketine geçirelim dediler ben daha yeni abone oldum dedim bana 10 gün içerisinde yeni aboneliğimi iptal edebileceğimi ve 24 saat içerisinde de yalın limitsiz internetimin açılacak denildi ama denilen hiçbirisi doğru çıkmadı. İptal ettirdiğim abonelikten ise bağlantı ücreti alınacağı söylendi, daha kötüsü ınternetimin 10 iş günü içerisinde açılacağı söylendi Ttnet neden tüketiciyi yanıltıyor, Ttnet e artık güvenmiyorum.

Köksal 49 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi26 Şubat 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi25 Şubat 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön