27 Şubat 2013

Ttnet Yanlış Bilgi Verip Mağdur Ediyorlar!

Yaklaşık sekiz ay önce 12 ay taahhütlü yalın net limitsiz paket aldım. Paketi almadan önce bana yok hızımız böyle yok şöyle avantajlar var taahhüdü iptal ettirizseniz 50 tl civarı cüzi bir miktar alırlar dediler. Ben sekiz aydır 1 mybt hız ile internete bağlanıyorum, şimdi ise iptal ettireceğim ama. . bana başta 50 tl civarı dediler ama iş iptale gelince sadece 125 tl modem ücreti ve kullandığım hızın indirimleri olara aylık 15 tl yani yaklaşık 250 civarı para verecekmişim. İnternet ten modemimin fiyatına baktım 50 tl çıktı.

Mert 48 Okunma

Cevaplar

 • Mert14 Mart 2013

  253 tl son fatura geldiyani 8 ay ödedim son 4 ayda ödeme yapsaydım 280 tl ile tahattütümü doldurcaktım şu anda hiç kullanmasam bile 4 ayın parasını istiyorlar.gerekli kurum dilekçe yazıp 253 tlnin kaldırılmasını ve şu ana kadar ödedigim faturaların tekrar bana ödenmesini talep ettim .eger dilekçemden cevap alamassam gerekli kurumlara başvurcam.ben aylık 70 tlden bile şikayetçiydim bana şu anda bide 253 tl iptal ücreti isteniyor bu adaletsizligi anlayamadım gerekirse sorunu adaletle çözcem ve bütün kurumlarda hakkımı arayacagım!!!

 • Mert02 Mart 2013

  Benim kullandıgım huawei hg521 marka modemin fiyatı 50 tl ama benden istenen modem bedeli 125 tl bu hiç adil degil benim kullandıgım hız 1-2 mbps hız ben zaten her ay bu düşük hıza 70 lira civarı ücret ödüyodum ve benden kullanmadıgım hız için her ay için 15 tl indirim bedeli varmış bu neyin indirimi ???Firma ile görüştügümüzde anlaşmanız öyle mert bey dediler ben başta ttnet abonesi olmadan neredeyse bedava vereceklerdi bu nasıl iş!!!!

 • Türk Telekom Temsilcisi01 Mart 2013

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme ve yönlendirmeler yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Türk Telekom Temsilcisi27 Şubat 2013

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön