23 Şubat 2013

Ttnet Yanlış Bilgi Verip Mağdur Ediyorlar!

önceki şikayetlerimi dikkate almıyorlar kampanyalarda, reklamlarda taahhüt ettikleri beyanları asılsız ve yanıltmaya dayalı yanlış beyanlarla müşteri toplamakmış haksız rekabet oluşturmak diğer oparatörlerden müşteri almakmış meğerse, net limitsiz bedeli 64,90 deniliyordu reklamlarıda beyanlarıda bu yönde ama 3,00 tl aylık bağlantı bedeli adı altında faturaya yansıtılan bu miktardan neden sözleşme yapılıncaya kadar söz edilmiyor.

Ayrıca 3 gün için ilk fatur33,00 tl neyin faturasıydı net limitsiz bedeli 64,90 denileceğine 68,00 tl denilseydi daha doğru ve dürüstçe olmaz mıydı, etik olan bu değilmidir bu yapılan haksız rekabet değilmidir müşterileri yanıltmak değil midir?

Mücahit 42 Okunma

Cevaplar

  • Mücahit05 Mart 2013

    değerli yetkili yaptığınız kontrollerde ilgili birim tarafından SMS ile bilgilendirme yaptığınızı beyan ediyorsunuz ya sizden istirham ediyorum o mesajı SMS ile bilgilendirdiğiniz o mesajı birde buradan verebilirmisiniz buradan yayınlama durumunuz olursa belki benim yalancılığım iftiracılığım ortaya çıkar. neden korkuyorsunuz aalllllooooooooooo ttnet yetkilisi uyuyormusun bu mesaja cevap ver ben size haketmediğiniz sözleşmede yeri olmayan bir bedel ödüyorum o ödemenin iptalini istiyorum ben 64.90 tl lik sözleşme yaptım artısı beni ilgilendirmez konuşma varsa oda kabulüm ama bağlatı ücretini zaten baştan ödedim aidat diye bir şey yoktu nerden çıkardınız bu aidatı bu yaptığınız etik kurallarına uymuyor böyle davranma gücünü nerden alıyorsunuz birileri size dur diyemiyormu hesabını soramıyormu

  • Türk Telekom Temsilcisi01 Mart 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, tarafımıza iletilen telefon numarası üzerinden yapılan kontrollerde; ilgili birim tarafından SMS ile bilgilendirme yapıldığı görülmüştür. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi23 Şubat 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön